جلسه مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مرکزی با حضور سرمایه‌گذاران چینی تشکیل شد

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی صبح روز پنج‌شنبه مورخه 24 تیرماه سالجاری جلسه‌ای در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی درخصوص درخواست سرمایه‌گذاری از طرف یک شرکت معتبر چینی تشکیل شد.

در این جلسه که به ریاست معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی و با حضور جمعی از مدیران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان در محل استانداری مرکزی تشکیل گردید، ابتدا یکی از نمایندگان شرکت چینی با اشاره به این موضوع که زمینه فعالیت آنها در زمینه‌های هوا و فضا، صنایع پتروشیمی، تولید سیمان، بنادر و کشتیرانی، بازسازی و نوسازی پروژه‌های نیمه‌تمام می‌باشد بصورت فایل نمایشی به تشریح کامل تجارب و قابلیتهای آن شرکت پرداختند.
در ادامه آقای مهندس افشون ضمن اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذاران خارجی به استان درخصوص فعالیت شرکت مزبور پرسشهایی را مطرح کردند که توسط نمایندگان آن شرکت پاسخ داده شد. همچنین دیگر اعضای جلسه ضمن معرفی برخی فرصتها و زمینه‌های سرمایه‌گذاری در استان، جهت همکاری کامل بمنظور مشارکت در طرحهای استان اعلام آمادگی نمودند.
در پایان حسب دستور معاون محترم استاندار کمیته‌ای مرکب از سازمان صنعت، معدن و تجارت، دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیران برخی صنایع استان جهت بازدید و معرفی تعدادی فرصتهای سرمایه‌گذاری استان هیأت چینی را در سفر یک‌روزه همراهی نمودند.