طرح سرمایه گذاری در خصوص احداث مجموعه خدماتی، رفاهی، فرهنگی در شهر اراك

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی جلسه ای با حضور نمایندگان یک شرکت هلدینگ در خصوص احداث مجتمع خدماتی، رفاهی و فرهنگی در زمینی به مساحت 15 هکتار با حجم سرمایه گذاری بیش از 1200 میلیارد ریال در شهر اراک برگزار شد.

میرزاخانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در این جلسه با معرفی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان به عنوان مسئول کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری خارجی و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در خصوص رفع موانع و مشکلات طرح ها و همچنین استفاده از ظرفیت استان مرکزی و کلیه دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات جهت کمک به این گونه طرح ها بیان کرد: مرکز خدمات سرمایه گذاری متولی امور سرمایه گذاری در استان است و هرگونه حمایت و پیگیری کلیه مجوزها بر عهده این مرکز می باشد.

وی افزود: این طرح سرمایه گذاری می تواند یکی از جاذبه های شهر اراک برای مسافرین جنوب و غرب کشور و همچنین مورد استفاده هم استانی ها نیز قرار بگیرد.

ایشان با اشاره به برگزاری جلسات با سایر دستگاههای عضو مرکز خدمات افزودند: پس از أخذ مجوز خرید از مالک زمین جلساتی به میزبانی مرکز خدمات سرمایه گذاری استان  با حضور مقامات استانی جهت سهولت در انجام مقدمات کار و همچنین دریافت دیگر مجوزها از سازمانها و دستگاههای مسئول تشکیل و نهایت حمایت از این طرح صورت می گیرد.